Kristin

 

Kristin Hansen

„Loodan, et üheskoos muudame maailma!“

Akrojoogaga on Kristin tegutsenud alates 2013 aasta algusest. Esimesed aastad möödusid koos teistega erinevaid akrojooga videosid vaadates ning läbi nende õppides. Hiljem aga väga paljude erinevate õpetajate töötubades üle kogu maa. Ta on läbinud Eesti Võimlemisliidu võimlemistreeneri koolituse (2015) ning omab Acroyoga Montreal õpetaja sertifikaati (2017). Kristin on käinud aastate jooksul väga paljudel erinevatel akrojooga festivalidel ja töötubades (Soomes, Rootsis, Taanis, Portugalis, Hiinas, Sloveenias, Marokkos jne) ning kohtunud väga paljude erinevate stiilide õpetajatega. Ta on ka ise mitmes erinevas riigis akrojooga töötubasid läbi viinud (Soome, Saksamaa, Portugal, Hiina jt).

"Minu jaoks peaks akrojooga olema lõbus, täis usaldust, arusaamist ning kindlasti kallisid!"

2016 ja 2017 aasta veetis ta Portos, Portugalis sealset akrojooga kogukonda üles ehitades. Kristin on ka üks Portugali Acroyoga festivali peakorraldajatest (alatest aastast 2017). Kristin on viinud läbi akrojooga töötubasid iga-aastasel Eesti Joogafestivalil aastast 2016.

Alates 2018 aastast annab Kristin hooaja vältel iganädalasi akrojooga tunde Tartus ning viib läbi erinevaid töötubasid üle kogu Eesti.
Alates 2019 aastast hakkavad Tartus toimuma nii pereakrojooga töötoad, edasijõudnute akrojooga tunnid kui ka iganädalased algajate tunnid. Kindlasti ka palju muud! Loe rohkem ja hoia silm peal Acroyoga Tartu Facebooki lehel.

Lisaks on Kristin fotograaf ning töötab vabakutselise küljendaja ning graafilise disainerina. Ta hobideks on alpinism, highline ja talle meeldib väga süüa teha. 

Facebook