Kristin

 

„Loodan, et üheskoos muudame maailma!“

Kristin on kvalifitseeritud akrojooga Montreal õpetaja (2017). Ta on läbinud Eesti Võimlemisliidu võimlemistreeneri koolituse (2015), Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapia aastase täiendkursuse (2019), 12-tunnise Yoga Alliance´i koolituse teemal “jooga biomehaanika” (2019) ning on kvalifitseeritud Kidding Around lastejooga õpetaja (2019). Akrojoogaga on Kristin tegelenud alates 2013 aasta algusest, juhendanud alates 2015 aastast, millest 1,5 aastat möödus Portugalis akrojooga kogukonda üles ehitades. Täna on ta iga-aastase Portugali akrojooga festivali ning meie oma Eesti Acrofestonia üks peakorraldajatest. Kristin on Acroyoga Tartu eestvedaja. Ta juhendab igapäevaselt Tartu Joogakeskuses akrojooga algajate tunde ja edasijõudnute tunde Võimlemisklubi Akroses, annab lastele liikumistunde Sänna Kultuurimõisas ning teeb vahest ka slackline, lastejooga ja movementi töötubasid lastele ja täiskasvanutele. 

"Minu jaoks peaks akrojooga olema lõbus, täis usaldust, arusaamist ning kindlasti kallisid!"

Kristinile on treeningute juures kõige olulisem mängulisus, naer, väljakutsed ja liigutuste variatiivsus. Trenni tegemine ei peaks olema kohustus, vaid tooma rõõmu ning naeru, piisavalt väljakutseid aga olema ka mitmekülgne, arendades liikuvust, koordinatsiooni, painduvust, jõudu, tasakaalu (ja kõike muud!) See on üks põhjus, miks akrojooga talle nii väga meeldib. Kindlasti leiad kõike seda ja loodetavasti ka palju rohkemat veel tema tundidest! Kõige rohkem meeldib mängida Kristinile tasakaaluga, olgu see siis põrandal kätel seistes, liinil tasakaalustades või mistahes muul viisil enda tasakaalu proovile pannes. 

         "Kutsu mind oma sünnipäevale, firmaüritusele või mõnele muule tähtpäevale akrojooga töötuba, tasakaalu       töötuba slacklineil või pere-/lastejooga töötuba läbi viima. Garanteerin, et see saab lõbus olema! "

Peale akrojooga on Kristin kirglik fotograaf, disainer ja küljendaja, uuri rohkem kõikide tema projektide ja reiside kohta:

Koduleht: www.captureandmove.com
Instagram: hansenkristinphotography
Email: hansenkristinphotography@gmail.com

 

Kristin Hansen

Facebook