Acrofestonia 2019

 

19.–21.07.2019

 

Eesti suurim akrojooga festival AcroFestonia tuleb taas! Pärast aastast pausi, paari uut ilmakodanikku ning palju muid vahvaid sündmuseid otsustasime, et suvi pole ikka päris see, kui pole AcroFestoniat. 

Koht: Kuusiku talu, Popi tee, Loone küla, Kohila vald, Raplamaa, Estonia
Õpetajad: Julia & Pascal Weis, Uwe Sattelkow and Marta Witecka

AcroFestonia on suure sisuga pisike akrojooga festival Kuusiku taluõuel. Igal aastal kutsume õpetama tuntud ja tunnustatud õpetajad, kes kuidagi meile hinge on pugenud. Festivali osalejad tulevad kohale nii kaugemalt kui ka lähemalt. 

Tulla võib üksi või partneriga, oodatud on täiesti algajad ja ka kogenud praktiseerijad. Kavas erinevatele tasemetele suunatud töötoad. Tegu on eksklusiivse üritusega - kohti jagub vaid 40-le osalejale! 

ORIENTEERUV AJAKAVA:

REEDE 19.juuli

15:00 Saabumine & sisseelamine
16:30 Algusring + Sessioon 1
19:00 Õhtusöök
20:30 Õhtune programm
23:00 Kõik tuttu!

LAUPÄEV 20.juuli

8:00 Jooga/Soojendus
9:00 Hommikusöök 
10:15 Sessioon 2 
13:00 Lõuna 
15:00 Sessioon 3 
17:15 Sessioon 4 
19:00 Õhtusöök 
20:30 Õhtune Programm
23:00 Kõik kotile!

PÜHAPÄEV 21.juuli

8:00 Jooga/Soojendus
9:00 Hommikusöök 
10:15 Sessioon 5
12:00 Sessioon 6
13:30 Lõuna 
15:15 Sessioon 7 
17:30 Lõpetamine 
19:00 Õhtusöök 
20:00 Koju minek!
17:30 Lõpetamine 
19:00 Õhtusöök 
20:00 Koju minek!

ASUKOHT

Kuusiku talu asub Raplamaal Kohila vallas 35 km Tallinnast. Peamaja on traditsiooniline rehielamu, ehitatud 1892.aasta paiku. Lisaks on hoovis ait, küün, püstkoda ja Akropol. Talu asub looduskaunis kohas metsaserval, ümberringi on palju niite, põlde, puid, põõsaid ja kaugemal mõned üksikud majapidamised.

HINNAD
(sisaldab kõiki toidukordi, telkimiskohta ning töötubasid):

€140 esimesed 10 kohta (välja müüdud!) 
€160 järgmised 10 kohta (otsas!)
€180 järgmised 10 kohta
€200 lõplik hind 

 

Kristin 53302167

Silver 53583038

JULIA & PASCAL WEIS

Julia & Pascal Weis on koos töötube, treeninguid ja intensiivkursusi korraldanud juba 9 aastat. Kombineerides jooga iidseid teadmisi tänapäevase lähenemisega sporditeaduste ja osteopaatia vallas on nende peamine eesmärk inspireerida inimesi teineteisega ühendust leidma. Nad pööravad oma õpetustes palju tähelepanu mängule ja usaldusele, ühendades tehnika ja emotsioonid, progressioonid ja unistused ning ergutavad õpilasi tulema välja oma mugavustsoonist, et nad saaks muutuda ja areneda paremuse poole.

Pascal on sporditeadlane, kellel tekkis kirg jooga vastu 10 aastat tagasi. Sellest ajast peale on ta kombineerinud läänelikku teadust idamaade tarkustega. Võib öelda, et tal on väga otsekohene lähenemine ning ta soovib, et iga õpilane lahkuks tema töötoast tundes end tugevamana kui sisse astudes.

Julia leidis oma joogakire juba varases nooruses ja hakkas õpetama 18-aastaselt. Õppides maailma erinevates kohtades Tai jooga masaazi leidis Julia, et see on ideaalne kombinatsioon inspiratsioonist ja lõõgastusest kehale, meelele ja vaimule.

Koos oma kahe lapsega on nad viimased 8 aastat reisinud ja maailma avastanud, tuues tundidesse oma kogemused ja kire kultuurilise mitmekesisuse vastu.

 

UWE SATTELKOW 

Uwe akrobaatika karjäär algas umbes 6 aastat tagasi ja arenes väga tormiliselt. Uwe treenis noorena palju võitluskunste ning batuutidel hüppamist, praegu aga veedab ta suure osa oma ajast mängides, harjutades kätelseise, akrobaatikat ja akrojoogat. Ta õpetab ja arendab tsirkusekavasid koos oma meeskonnaga erinevatel festivalidel nii kodus, Austrias kui ka välismaal. Uwel on kogemus ka Shiatsuga, milles naudib ta eelkõige võimalust töötada koos teiste inimestega. Shiatsu praktiseerija ja inimesena meeldib talle olla kontaktis ja töötada koos teistega. Tema akrobaatilised oskused on lihvinud Pitch Catch maailmas tuntud tsirkuseprogramm, partnerakrobaatika ning mitmed muud treeningud. 

Endise programmeerija ja filosoofina meeldib Uwele tehniline lähenemine. Selle on ta üle kandnud ka oma akrobaatika õpetamisstiili. Uwe on mitmekülgne nii baasides ja lennates L-baasis, aga ka seisvas akrobaatikas. Tema lemmikuteks on icarian visked (kus baasi ja lendaja vahel lastakse korraks lahti kõik puutepunktid), erinevad kätelseisu (h2h) trikid ja ka pesumasinad.

MARTA WITECKA

Martat on alati huvitanud liikumine ja selle huvitavad vormid. Tal on õigusteaduste kõrgharidus, kuid see tee ei ole kunagi tundunud nii põnev kui ta suurimad kired - jooga, kätelseisud ja akrojooga.

Marta on praktiseerinud joogat alates 2011 aastast. Teda tõmbas esialgu jooga poole soov õppida kätelseisu, kuid varsti sai sellest tema jaoks midagi enamat kui pelgalt füüsiline tegevus. Oma isiklikus praktikas ja õpetamisel ta toetab liikumist, mis põhineb loomingulisusel ja vajadusel anda kehale ja vaimule just seda, mida nad vajavad.

Marta on Poola akrojooga pioneer.Alates 2014 aastast on ta viinud läbi töötube, kursuseid ja tunde Poolas ning ka teistes Euroopa riikides. Ta treenib ja õpetab regulaarselt ka kätelseisusid. Oma tundides kutsub ta Sind teekonnale, kus kohtad vaba liikumist, keha ja vaimu paindlikkust ning ühendust oma hingega, päris iseendaga.

Ükskõik kas tegemist on jooga, kätelseisu või akrojoogaga, Marta lähenemine on ikka sama - paneme läbi liikumise oma keha ja vaimu proovile. Tuleme välja oma mugavustsoonist - keerame end tagurpidi, treenime koos teistega või esitame endale väljakutseid jooga praktikas. See ei tähenda alati suurt füüsilist pingutust. Tavaliselt peitub suurim väljakutse hoopis meie peas, kui proovime põgeneda tagasi mugavustsooni.

Facebook