AcroYoga töötuba algajatele!

 

28.04 kell 14 – 16:15

 

Õpime lendama!

Lõbus, mänguline ja füüsiliselt aktiivne akrojooga on segu joogast ja akrobaatikast.
Akrojoogas kasutatakse asendeis püsimiseks ja ühest poosist teise liikumiseks kehade vahelisi kontakte. Harjutusi sooritatakse kahe-, kolme-, nelja- või rohkemakesi gruppides.
Akrojooga harjutused arendavad jõudu, tasakaalu, painduvust ja empaatiavõimet ning õpetavad arvestama ja liikuma koostöös teiste inimestega. See praktika annab võimaluse üheskoos lõbusalt aega veeta, koos mänguliselt treenida, naerda enda üle ja toob välja mugavustsoonist.

Töötoa esimeses pooles kasvatame usaldust läbi mänguliste harjutuste, teeme korralikult trenni ja õpime lendama ja kaaslasi lennutama. Töötoa lõpuosas keskendume venitust ja lõdvestust pakkuvatele harjutustele.

Akrojooga algajate töötuba sobib nii päris algajatele, kui ka neile, kel on juba mõningane kogemus. Eelduseid ega eelnevaid teadmisi töötoas osalemiseks vaja ei ole.

Töötuppa oled oodatud nii paarilisega, kui ka üksi. Harjutusi teeme kahe-, kolme-, nelja- või rohkemakesi gruppides.

Pärast töötuba on võimalik soovi korral jätkata Aurora Yoga Studios regulaarsete iganädalaste akrojooga tundide ja jämmidega.

Vaata tunniplaani siit: www.aurorayoga.ee/tunniplaan
Töötoa info Facebookis: https://www.facebook.com/events/2354720561218674/

Töötuba juhendavad Triinu ja Risto
www.aurorayogawear.com/Triinu
www.aurorayogawear.com/Risto
____________________________________________
Töötoa osaluspanus:
Üksi: 15€, Aurora Yoga Studio kuukaardi omanikele 12€
Kahekesi: 20€

Lisainfo ja registreerumine:
Saada kiri läbi Facebooki või e-kiri info@aurorayoga.ee
Kindlusta endale koht registreerudes, kohtade arv on piiratud

Asukoht:
Aurora Yoga Studio asub Kopli 27, 2.korrusel, ruum 227. Sissepääs Kopli tänava poolsest peauksest (1.trepikoda, Bekker pagariäri kõrval). Vajadusel küsi juhiseid stuudiosse jõudmiseks peauksest sisenedes administraatorilt.
Stuudios on olemas matid, joogivesi, riietusruum ja pesemisvõimalus.

Parkimine: maja ümbruses on tasuta parkimine

TRIINU JÕHVE 

Jooga ning teiste vaimsete praktikatega tegelemine on aidanud mul saada iseendaga lähemalt tuttavaks ning andnud üha enam julgust olla see, kes ma olen ja tegeleda sellega mida armastan. Kindlasti on erinevad joogastiilid minu jaoks ka eneseväljendus, mis pakub võimalust nii füüsiliselt, kui vaimselt areneda, mängida, rõõmustada, lennata, kompida piire ja neid ületada! Suur rõõm on joogaga tegeleda ning seda ka teistega jagada. Nii tore on näha, kuidas joogapraktika inimestele sära silmadesse toob.”

Aurora Yoga Studio asutaja, Triinu, on läbinud Yoga Alliance'i 200h vinyasa jooga treenerikoolituse, õppinud yin joogat erinevate õpetajate käe all ning on Yoga Alliance poolt sertifitseeritud embodied yin jooga õpetaja. Ta on õppinud ja praktiseerinud akrojoogat nii iseseisvalt, kui ka erinevate õpetajate käe all. Hetkel on Triinul käsil rasedate jooga õpingud. Ta on juhendanud erinevaid joogaalaseid tunde alates 2015 aasta algusest nii täiskasvanutele, noortele, kui ka lastele.

Lisaks joogale on Triinu on õppinud ka Tai massaaži Alar Krautmani Terviseakadeemias, Reikit, Meta -EFT tehnikat nii Kreet Rosina, kui ka Tron Engeri juhendamisel. 

Triinuga rändate rahulikus yin joogas, aktiivses vinyasas ning kõrgel õhus mängulises partnerjoogas ja akrojoogas.

http://www.aurorayogawear.com/Triinu

RISTO ANTONOV

"Esialgu alustasin joogaga, et maandada tööstressi. Füüsiliselt aktiivsete joogastiilidega tegelemine pakkus minu jaoks nii meelerahu, kui ka kehalise arengu, mis on võrdväärne jõusaalis käimisega. Umbes samal ajal leidsin enda jaoks ka akrojooga ning selgus kiirelt, et see on väga positiivsel viisil lausa sõltuvust tekitav.” 

Risto on nii jooga kui ka akrojoogaga tegelenud 2015 aastast. Ta on õppinud akrojoogat nii iseseisvalt, kui saanud ka õpetust erinevatelt õpetajatelt nii Eestis, kui välismaal. Risto on juhendanud koos Triinuga Partner Yoga+Acro Yoga tunde alates 2017.a sügisest. Lisaks joogale on ta õppinud ka Tai massaaži Alar Krautmani Terviseakadeemias.

Ristoga lendate koos kõige kallimatega lõbusas partnerjoogas ja akrojoogas.

http://www.aurorayogawear.com/Risto

 

Facebook