Triinu ja Risto

 

Triinu Jõhve ja Risto Tatarmäe

Triinu ja Risto juhendavad koos partnerjooga ja akrojooga temaatilisi tunde ja sündmuseid alates 2017. a sügisest.

" Oleme mõlemad suured akrojooga fännid ning see on meie jaoks nii töö, hobi, rõõm, kui ka sõpradega koos aja veetmine."

Triinu ja Risto on läbinud Acroyoga Montreal akrojooga treenerikoolituse ja õppinud Tai massaaži Alar Krautmanni Terviseakadeemias.

Triinu on juhendanud erinevaid joogaalaseid tunde täiskasvanutele, noortele ja lastele alates 2015. a algusest.

Lisaks akrojooga treenerikoolitusele on ta läbinud ka Yoga Alliance Vinyasa jooga, Embodied Yin jooga ja Embodied Mama rasedate jooga treenerite koolitused. Enesearengu ja teraapia valdkonnas on Triinu lõpetanud Eesti Teadlike Terapeutide kooli Polüteraapia eriala, läbinud Meta-EFT koputusteraapia 1. astme Kreet Rosin-Pindmaa juhendusel ja 2. astme kursuse Tron Engeri juhendusel ning läbinud veel arvukalt rinevaid täiendkoolitusi ja intensiivkursuseid.

2018. a oktoobris asutas Triinu jooga ja akrojooga stuudio Aurora Yoga Studio.

Enne täielikult jooga, akrojooga ja teraapia maailma sukeldumist lõpetas Triinu Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala ja töötas seitse aastat Eesti moebrändide disainerina ning juhendas koolides ka selleteemalisi tunde ja huviringe.

Triinu ütleb: "Minu jaoks on kunst, disain, jooga ja akrojooga mingis mõttes väga sarnased - see on loominguline protsess, eneseväljendus ja vahend nii enda, kui teiste elu kvaliteedi parendamiseks."

Risto oma teekonnast: "Esialgu alustasin joogaga, et maandada tööstressi. Füüsiliselt aktiivsete joogastiilidega tegelemine pakkus minu jaoks nii meelerahu, kui ka kehalise arengu, mis on võrdväärne jõusaalis käimisega. Umbes samal ajal leidsin enda jaoks ka akrojooga ning selgus kiirelt, et see on väga positiivsel viisil lausa sõltuvust tekitav.”

Risto on nii jooga kui ka akrojoogaga tegelenud aastast 2015. aastast ning lisaks akrojooga treenerikoolitusele on ta läbinud ka hulgaliselt temaatilsi intensiivkursuseid nii Eestis, kui välismaal. 

Triinu ja Risto juhendavad regulaarselt Tallinnas erinevaid akrojooga tunde, töötubasid, kursuseid ning laagreid ja erilisi töötubasid üle Eesti.

 

Facebook